در حال بارگزاری ...

قوانین با تو مارکت

قوانین با تو مارکت: کاربر گرامی! خواهشمند است مطالب زیر و سایر قوانین درج شده در سایت را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی با تو مارکت به دقت مطالعه کنید. ثبت نام یا ثبت سفارش توسط شما در این فروشگاه به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه است. توجه داشته باشید که شیوه عمل در فروشگاه اینترنتی با تو مارکت منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در این سایت مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات این فروشگاه اینترنتی اقدام کند. فروشگاه اینترنتی با تو مارکت به اطلاعات خصوصی کاربران ‌احترام گذاشته و از آن  محافظت می‏‌کند.

1.  ملاک عمل در مورد کالاها، توضیحات مربوط به هر کالا هستند که در صفحه اختصاصی همان کالا آمده اند.

 

2.  با توجه به نوسانات شدید قیمت، قیمت کالاها حداکثر تا یک ماه پس از  زمان ثبت یا به روز رسانی قابل استناد هستند؛ آن هم با تایید کارشناس فروشگاه اینترنتی با تو مارکت یا صدور پیش فاکتور.

 

3. احتمال تغییر قیمت فروش: در حالت ­های زیر احتمال تغییر قیمت فروش پس از ثبت سفارش توسط مشتری وجود دارد:

***  امکان خطا در ثبت قیمت ­های فروش:  فروشگاه همواره سعی می ­کند که قیمت کالاها را به درستی در سایت وارد کند، ولی از آنجا که قیمت ­ها توسط نیروی انسانی وارد سایت می ­شوند، همیشه امکان خطا وجود دارد؛ بنابراین در صورت بروز چنین اشتباهاتی، فروشگاه برای فروش کالای موردنظر به همان قیمت اشتباه، تعهدی ندارد.

در این موارد اگر کالایی با قیمت اشتباه و پایین ­تر از قیمت واقعی برای مشتری فاکتور و ارسال شده باشد، در صورتی که مشتری محترم پس از دریافت کالا آن را از بسته ­بندی خارج نکرده و استفاده ننموده باشد، می ­بایست به انتخاب خود یا کالا را عودت دهد و یا ما به ­التفاوت وجه آن را به حساب فروشگاه اینترنتی با تو مارکت واریز کند و در صورتی که کالا را از بسته ­بندی خارج و یا از آن استفاده کرده باشد، می ­بایست ما به ­التفاوت وجه را به حساب فروشگاه واریز کند. گفتنی است که مشتری با قبول قوانین سایت حق هرگونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می­ کند.

همچنین اگر کالایی با قیمت اشتباه و بالاتر از قیمت واقعی برای مشتری فاکتور و ارسال شده باشد، پس از اطلاع و اطمینان فروشگاه از بروز اشتباه، در کمتر از 48 ساعت ما به­ التفاوت وجه به حساب مشتری محترم واریز خواهد شد.

***  تغییر قیمت فروش در کالاهای دارای تغییر قیمت روزانه.

***  کم­ بودن موجودی و خرید مجدد کالابرای پاسخگویی به سفارش مشتری و تکمیل موجودی انبار با تو مارکت (در این حالت کالاهای موجود در انبار به همان قیمت زمان ثبت سفارش به مشتری تحویل می ­شوند).

*** تاخیر فروشگاه مبدا در اعلام تغییر قیمت.

 

4.  شروط لازم برای استفاده از امکان 7 روزه برگشت کالا: این شرایط به شرح زیر هستند:

***  کالای خریداری ­شده از بسته ­بندی اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.

*** خرابی کالا حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل گرفتن آن به اطلاع مامور مربوط در فروشگاه اینترنتی با تو مارکت برسد.

*** کارتن و بسته ­بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب ­زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می­ شود

*** در مورد برخی از کالاها امکان برگشت فقط در لحظه تحویل وجود دارد؛ مثل کالاهای انجمادی و دارای زمان ماندگاری کم یا کالاهایی که در معرفی کوتاه، این مورد ذکر شده است.

*** مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک، امکان عودت کالا فقط شامل حال مصرف­ کنندگان است و مصرف­ کننده شخصی است که به منظوری جز تجارت یا حرفه خود اقدام به خرید می ­کند.

*** مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت دهد و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری کندهنگامی که سفارش تحویل گرفته شد، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، به این منظور به مشتریان توصیه می شود قبل از امضاء کردن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر آن را بررسی کنند و در صورتی که کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتنش خودداری و موضوع را بی درنگ به فروشگاه اطلاع دهند. در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض می کند و در صورتی که موجودی آن تمام شده باشد، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را برگشت می دهد. در این حالت مشتری هیچ گونه هزینه مازادی پرداخت نخواهد کرد.

*** خریدار موظف است در زمان تحویل کالا سلامت فیزیکی آن را از لحاظ شکستکی یا هرگونه تغییر ظاهری بررسی کند و درصورت مشاهده مورد غیرطبیعی از تحویل آن اجتناب کند؛ چون فروشگاه اینترنتی با تو مارکت پس از تحویل کالا تعهدی در مورد این گونه مشکلات ندارد.  در این حالت در صورتی که کالا از نظر بسته بندی یا سلامت ظاهری دچار ایراد شده باشد، خریدار می بایست ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (به منزله دریافت کالا به صورت صحیح و سالم) را امضاء کند، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود. چرا که سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می کند.

*** در صورتی که خریدار کالا را از مامور فروشگاه اینترنتی با تو مارکت تحویل می گیرد، در مورد کالاهای بدون گارانتی موظف است سلامت کامل آن را بررسی کند و سپس آن را تحویل بگیرد؛ چرا که پس از تحویل کالا فروشگاه با تو مارکت به استناد رسید پستی امضا شده مسئولیت کالای معیوب را جز در موارد خاص و به تشخیص کارشناس فروشگاه نمی پذیرد.

*** در صورتی که خریدار کالا را از مامور پست تحویل می گیرد، فقط می تواند سلامت فیزیکی کالا و سلامت بسته بندی آن را بررسی کند و در مورد کالاهای بدون گارانتی می بایست به مامور کنترل کیفی فروشگاه با تو مارکت اطمینان کند، چون تمام کالاها قبل از ارسال توسط مامور کنترل کیفی فروشگاه بررسی می شوند. در این حالت پس از تحویل کالا فروشگاه با تو مارکت به استناد رسید پستی امضا شده مسئولیت کالای معیوب را جز در موارد خاص و به تشخیص کارشناس فروشگاه نمی پذیرد.

*** در مواردی که برگشت کالا از طریق پست یا باربری انجام می­ شود، لازم است کالا بیمه گردد و این مورد در قبض پستی یا بیجک قید شود. علاوه بر آن لازمست کالا به نحوی با کارتن یا پلاستیک حبابی بسته ­بندی گردد تا خود کالا و بسته­ بندی آن در حین ارسال از نظر فنی یا ظاهری آسیبی نبیند.

*** فروشگاه اینترنتی با تو مارکت مطابق قانون نظام صنفی، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف­کنندگان و سایر قوانین موضوعه، به عنوان یک فروشگاه، پس از تحویل سفارشات به مشتریان، مسئولیتی در قبال نحوه ارائه خدمات پس از فروش که طبق قانون از وظایف شرکت­ های ارائه ­کننده خدمات پس از فروش می­ باشد، ندارد و این شرکت ­ها، مطابق قانون حمایت از مصرف­ کنندگان مسئول نصب و راه ­اندازی (در صورت لزوم) و پاسخگویی در قبال مشکلات فنی محصولات می ­باشند.

 

5. هزینه جانبی جهت استفاده از گارانتی و وارانتی محصولات مثل هزینه بسته بندی و پستی برعهده خریدار است.

 

6. در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی با تو مارکت تمام شده باشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌، حق لغو آن سفارش یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه محفوظ است یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. فروشگاه اینترنتی با تو مارکت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند، ولی کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شوند. گفتنی است که حق قطع فروش کلیه یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه اینترنتی با تو مارکت محفوظ است.

 

7. کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی یعنی 18 سال تمام باشند یا این که از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید کنند.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!